Vývoj web stránok a e-shopov

V oblasti webových stránok Vám vieme pomôcť s navrhnutím novej webovej stránky, modernizácii existujúcej stránky či vytvorenie zložitejšieho internetového obchodu s napojením na Vaše používané firemné systémy.

2stranky

Vývoj softvérových riešení

Dokážeme zabezpečiť rôzne druhy IT systémov – vnútropodnikové informačné systémy, document managment systémy, B2B riešenia, systémy CRM a iné neštandartné potreby na mieru zákazníka s napojením na už existujúce systémy, aj v cloudovej podobe.

Komplexná správa IT zariadení

Už v aktuálnej dobe máme na starosti mnoho počítačových staníc, serverov, zálohovanie ich dát, správu sieťových úložísk, dohľad nad kamerovými, dochádzkovými, či tlačiarenskými systémami. Naša činnosť v oblasti IT je rôznorodá v zmysle našich dlhoročných skúseností.

Automatizácia procesov

Automatizácia procesov je vo svete moderných technológií nevyhnutná pre efektívne fungovanie podniku a udržanie kroku s konkurenciou. Vynechaním zbytočných krokov v administratíve, výrobe či pri obchodných aktivitách dokážete zvýšiť váš firemný workflow, vyhnúť sa zbytočným chybám a ešte pri tom aj znížiť svoje náklady. 

Zálohovanie dát

Dáta sú životnou silou každého úspešného podniku. Umožňujú spoločnostiam efektívne analyzovať podnikateľské prostredie a sú kľúčovým prvkom pri ich rozhodovacom procese. Úspech ich využitia v modernom obchode však závisí aj od ich správneho udržiavania a jednoduchej dostupnosti. Tu prichádza na rad naša služba zálohovania dát.

Dohodnite si s nami stretnutie a spoločne zistíme ako Vám vieme uľahčiť život.

Máme sa Vám ozvať my?

Dajte nám Vaše číslo a ozveme sa Vám čo najskôr.