Softvérové riešenia

Produktové portfólio našej spoločnosti pokrýva všetky fázy vývoja informačných systémov od analytických prác, cez návrh a implementáciu až po technickú podporu a servis implementovaných riešení.

Špecializujeme sa na návrh a tvorbu online softvérov na mieru. Hľadáme optimálne riešenia bez ohľadu na to, či sa jedná o jednoduchú evidenciu firemných údajov, CRM, ERP systém alebo komplexný výrobný softvér. Naše softvéry sú dostupné cez webový prehliadač a súčasťou môže byť web, e-shop alebo náročnejší portál.

Ponúkame 15 rokov skúseností s tvorbou biznis aplikácií. Najväčšou motiváciou je pre nás vidieť pozitívne dopady našej práce na chod firiem. Zakladáme si na dlhodobej férovej spolupráci.

Pri vývoji je kľúčová spätná väzba, či už priamo od vás alebo od samotných používateľov. Na základe nej je možné produkt už v raných fázach upravovať a viesť správnym smerom. Idea aplikácie nemusí byť hneď na začiatku domyslená do posledných detailov, správnu cestu je často potrebné nájsť až počas vývoja, na základe reálnych požiadaviek.

Pri vytváraní riešení na mieru sa často stretávame s tým, že špecifikácia projektu rieši problém spôsobom, ktorý napokon používateľom nevyhovuje a majú ťažkosti s využívaním jednotlivých funkcionalít. Procesy v aplikácii preto postupne upravujeme a prispôsobujeme.

Prácu štandardne plánujeme v týždňových šprintoch. Takýto postup zabezpečuje dostatočnú flexibilitu a možnosť jednoduchého riadenia vývoja aplikácie. Pri vývoji používame najnovšie technológie a dbáme na čo najvyšší stupeň bezpečnosti.

Dohodnite si s nami stretnutie a spoločne zistíme ako Vám vieme uľahčiť život.

Máme sa Vám ozvať my?

Dajte nám Vaše číslo a ozveme sa Vám čo najskôr.